HOSTİM WEB HOSTING

WEB HOSTING VE ALAN ADI YÖNETİMİ

Tüketici Hakları

 

İptal / İade Koşulları

Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri; kullanım süreleri dikkate alınarak dilediğiniz takdirde iptal/iade edebilirsiniz.

Webhosting, email hosting, radyohosting, blog hosting, alan adı barındırma ve email yönlendirme hizmetlerimizi satın alma zamanından itibaren 7 gün içerisinde iptal yada iade edebilirsiniz.

İptal/iade işlemlerinin yapılabilmesi için destek@hostim.com.tr eposta adresine ya da 0324 614 1100 numaralı faksımıza konu hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.

Ancak alan adı tescili, ssl sertifika hizmeti ve kiralık sunucu hizmetimizi satın alma tarihinden itibaren 48 saat içerisinde geçtikten sonra iptal yada iade istenmesi durumunda alan adı tescili için 1 yıllık, ssl sertifika hizmeti için 1 yıllık, kiralık sunucu hizmeti için ise 1 aylık ücretin ödenmesinin ardından iptal işlemi gerçekleşebilmektedir.

İptal/iade işlemleri müşterinin firmamıza yapmış olduğu ödeme şekline göre yapılabilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödeme ancak kredi kartına tekrar iade şeklinde olabilmektedir.

Müşterinin keyfiyeti nedeniyle yapılan iptal/iade işlemlerinde yapılan tüm masraflar tamamen müşterinin sorumluluğundadır.

Garanti Şartları

Kiralık sunucu hizmetimizde kullanılan sunucular ve diğer ekipmanlar marka ve modele bağlı olarak üretici firma güvencesi altındadır. Garanti süresi en az iki yıldır.

Ürünlerin garanti süresi içerisinde arızalanması halinde en geç yedi işgünü içerisinde yerine farklı bir sunucu yerleştirilecektir ve hizmete devam edilecektir. Arıza nedeniyle aksayan hizmet süresi ise sözleşme süresinin sonuna eklenerek kullanıcının hizmeti tam olarak alması sağlanacaktır.

Datacentarda bulunun sunucuların müşteriye ait olması halinde ise en kısa sürede arızanın giderilerek hizmetin kesintiye uğramaması için müşterinin talebi halinde kiralık sunucu temin edilebilir.

Müşterinin talebi doğrultusunda garanti kapsamında olan elektronik cihazlar ilgili servislere gönderilir. Bu durumda onarım ile ilgili olarak yapılan tüm sevkiyat masrafları müşteriye aittir.

hosting alani
Hakkımızda | Referanslarımız | İş Olanakları | Gizlilik Politikasi | Hizmet Sözleşmesi | Tüketici Hakları | Destek | İletişim
2002-2011 © hostim.com.tr