Web Hosting Hizmeti
Web hosting hizmeti, statik, dinamik veya interaktif web sayfalarınıza ev sahipliği yapmaktır. Bu hizmette, dilerseniz alan adınıza e-mail hesapları da ekleyebilirsiniz. Hazır paketlerin yanı sıra, ihtiyacınız olan web alanı ve e-mail sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Web sayfalarınızın yapısına göre Profesyonel ve Temel Hosting ana seçenekleri mevcuttur. Temel fark program veya script içeren web sayfaların bulundurulmasıdır (statik-dinamik sayfalar).
  Alan Adı Tescil Hizmeti
Alan Adı tescil hizmetinde almak istediğiniz alan adını online olarak tescil edebilirsiniz. Alan adı sizin adınıza, sizin yönetiminizde olacak şekilde tescil edilir. Tescil ücretleri yıllık 9$ dan başlamaktadır ve domain yönetim paneli mevcuttur.
  Mail Hosting Hizmeti
Mail hosting hizmetinde alan adınıza sadece POP3 ve SMTP hizmeti verileceğinden, alan adınızı e-mail alma ve gönderme amaçlı kullanabilirsiniz. Bu hizmette web sayfalarınız için bir alan ayrılmayacak ve dolayısıyla ftp hakkınız da olmayacaktır. Kendi alan adınız altında istediğiniz e-mail adresini açabilir ve Microsoft Outlook , ThunderBird veya farklı bir e-mail programı ile bu e-maillerinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Ayrıca web üzerinden de e-maillerinize ulaşabilirsiniz.
  Radyo Hosting Hizmeti
Radyo Hosting hizmetimiz yardımıyla web siteniz üzerinden dünyanın her yerine radyo yayını yapabilirsiniz. Bu hizmetimiz, web alanınıza kuracağınız Windows Media Player ve Winamp (Shoutcast ) yardımıyla gerçekleştirilebilmektedir. Dilerseniz bir DJ gibi radyonuzu yönetebilirsiniz ve Shoutcast yardımıyla ve DJ konsolu ile sisteme bağlanıp canlı olarak müziklerinizi sitenize gelen ziyaretçilerinize dinletebilirsiniz. Radyo Hosting, sisteminize bağlanan kullanıcı sayısına göre fiyatlandırılmaktadır.
  Blog Hosting Hizmeti
Blog Hosting Hizmeti ile web tasarımı ve programlama bilgisi olmadan kendi web sayfanızı yani kişisel blogunuzu oluşturabilirsiniz.Blog hosting yardımıyla; kendi günlüğünüzü internette yayınlayabilir, her türlü yazınızı ve resimlerinizi ekleyebilir ve diğer kullanıcılarla yazışabilirsiniz.Blog hosting hizmeti WordPress programı ile birlikte kulanılmaktadır. Hazır şablonları kullanarak blogunuzun görünümünü kolayca değiştirerek kendi zevkinize göre bir blog oluşturabilirsiniz.
  Kiralık Sunucu Hizmeti
Kiralık Server Hizmeti özel bir sunucuya ihtiyacı olup, bu sunucu üzerinde sadece istediği özel yazılımların bulunmasını isteyen firmalar içindir. Kiralık sunucuya sahip olduğunuz zaman sunucunun tüm kontrolü sizde bulunmaktadır. Bu sayede sınırsız sayıda web sayfası ve e-mail vs. oluşturarak kullanma imkanınız bulunmaktadır. Sunucularımız için gerekli olan tüm donanım, network bağlantı altyapısı, iklimlendirme ve diğer tüm alt yapı gereksinimleri bağlı bulunduğumuz datacenter tarafından sağlanmaktadır. Dilediğiniz takdirde firmamız tarafından server yönetim ve bakım hizmeti verilmektedir. Sunucularımız Almanya ve Amerika'da (Equinix) bulunmaktadır.
  Domain Yönlendirme Hizmeti
Domain yönlendirme hizmetinde alan adınız, sistemimiz dışında belirlediğiniz bir adrese yönlendirilir. Bu hizmeti almanız için mevcut bir web adresinizin olması gerekir. Yönlendirme işlemi iki şekilde yapılır; direk yönlendirme veya frameli yönlendirme.


hosting alani
Hakkımızda | Referanslarımız | İş Olanakları | Gizlilik Politikasi | Hizmet Sözleşmesi | Tüketici Hakları | Destek | İletişim
2002-2011 © hostim.com.tr