Hostim Web Hosting Bayilik olanakları

RESELLER-BAYİ PAKETLERİMİZ

Firmamızda, web hosting satışı yapmak isteyen müşterilerimiz için bayilik sistemi bulunmaktadır. Tasarım, bilgisayar firmaları, webmasterlar ve ek olarak gelir elde etmek isteyenler için optimize edilmiş olan Reseller- Bayi Hosting Paketlerimizi kiralayarak kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

http://www.hostim.com.tr/reseller_hosting.html adresinde bulunan paketlerimiz Cpanel Web Hosting Kontrol Paneli ile bayilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Dünyada en çok tercih edilen sistemlerden birisi olan Cpanel yardımıyla müşterilerinize Hosting paketleri oluşturabilir ve sorunsuz şekilde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Web sitesi barındırmak istemeyip sadece mail hosting isteyen bayilerimiz için ise Reseller email hosting paketlerimiz bulunmaktadır. http://www.hostim.com.tr/reseller_mail_hosting.html adresine tıklayarak Reseller email hosting genel özelliklerini inceleyebilirsiniz.

ORTAK HEDEF

www.ortakhedef.com adresinden üyelik başvurusu yaparak Hostim Web Hosting ile sanal ortak olabilirsiniz. Bu sistem web sitesi bulunan firmalar tarafından kullanılabilmektedir.

Bu sayede; web siteniz üzerinden gönderdiğiniz müşterilerinizin Hostim Web Hosting'de yaptığı alışverişlerde para kazanacaksınız. Yapmanız gereken www.ortakhedef.com sitesine üye olarak Hostim Web Hosting ile sanal ortaklık oluşturmak.

ORTAK HEDEF internet üzerinden satış yapan SANAL MAĞAZA 'ları ve onların Bayi'leri olarak görev alacak olan SANAL ORTAK'ları buluşturma Platformudur. ORTAK HEDEF'in amacı, Internet üzerinden satış yapan şirketlerin daha çok alıcıya ulaşmasını sağlayacak olan bir İŞBİRLİĞİ Modelidir.

Lütfen daha detaylı bilgi için www.ortakhedef.com adresinde bulunan web sitesini ziyaret ediniz.

Her türlü problem ve sorularınızı "Hostim Online Destek Sistemi" aracılığı ile yada info@hostim.com.tr adresine e-mail göndererek bize iletebilirsiniz.
hosting alani
Hakkımızda | Referanslarımız | İş Olanakları | Gizlilik Politikasi | Hizmet Sözleşmesi | Tüketici Hakları | Destek | İletişim
2002-2011 © hostim.com.tr